İlköğretim özel ders, İstanbul özel ders

İlköğretim özel ders neden gerekli?

İlköğretim özel ders, ailelere genellikle erken gibi gelse de aslında özel dersin en gerekli olduğu dönem ilköğretim dönemidir. Bir öğrencinin temeli ne kadar sağlamsa, ilerleyen zamanlarda göreceği derslerde o kadar az zorlanır. İlköğretim çağındaki çocukların çoğunlukla dikkatleri çok dağınıktır, ders çalışmak veya ödev yapmak istemezler. Evde çocuğuna ödev yaptırmak ebeveynlerin de en çok zorlandıkları konulardan biridir. Genellikle evde çocukla ders yapmanın sonu kavga ile bitiyor. Bu nedenle sizler çocuğunuzun sadece anne ve babası olun bırakın özel ders ile tüm sorunlarınız ortadan kalksın. Çocuğunuzun eğitimi ile bir öğretmenin ilgilenmesi her zaman çok daha sağlıklı olacaktır.

İlköğretim özel ders konusunda bir diğer önemli husus da özel ders verecek olan öğretmendir. İlköğretim öğrencisi için en uygun öğretmen sınıf öğretmenleridir. Çünkü ilköğretim öğrencisine ders anlatırken sadece ders konularına hakim olmak yeterli değildir, ayrıca dersi  öğrenciye sevdirmek ve ilköğretim öğrencisinin psikolojisinden anlamak gereklidir. Bizler İstanbul özel ders olarak kadromuzda sadece, gerçek mesleği öğretmenlik olan, tecrübeli, dinamik, iletişim becerileri kuvvetli, öğrencilerle iyi anlaşabilen, dersi öğrenciye sevdirecek ve özel ders esnasında öğrenciyi bunaltmayacak, alanında uzman öğretmenleri bulunduruyoruz.

Özel ders verecek olan sınıf öğretmenimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte sizin evinize geliyor. İlk ders öğrenciyi tanıma, anlama kapasitesini ölçme, derse hazırlama şeklinde ilerliyor. Sonraki derslerde de her zaman öncelikle öğrenci, psikolojik olarak derse hazırlanıyor. Çünkü ilkokul öğrencileri genellikle dersten korktuğu için öncelikle bu ön yargının kırılması gerekiyor. Özel ders esnasında sınıf öğretmenlerimiz hem öğrenciyi bunaltmıyor hem de tüm dikkatini derse vermesini sağlıyor. Size de çocuğunuzun sadece anne-babası olmak kalıyor.

Kadıköy özel ders, Beşiktaş özel ders, Ataşehir özel ders, Bakırköy özel ders, Üsküdar özel ders, Ümraniye özel ders, Maltepe özel ders, Kartal özel ders, Pendik özel ders, Bostancı özel ders, Fulya özel ders, Nişantaşı özel ders, Bebek özel ders, Suadiye özel ders, Erenköy özel ders, Göztepe özel ders, İstanbul özel ders ile siz neredeyseniz özel ders evinizde. Alanında uzman öğretmenler için bizi arayın, özel ders bizim işimiz!

İlköğretim özel ders

 

 

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir