İLKOKUL ÖZEL DERS

İSTANBUL ÖZEL DERS

Özel ders genellikle liseye giden öğrenciler için tercih ediliyor. Fakat ilkokul öğrencisi için de özel ders son derece gereklidir. Bir öğrencinin temeli sağlam değilse ilerde göreceği derslerde çok daha fazla zorlanacaktır. Eğitim hayatına daha yeni adapte olmaya başlayan çocuklar, doğal olarak ders çalışmakta, konuları öğrenmekte ve adapte olmakta zorlanmaktadır. Bu yaştaki çocuklarda dikkat dağınıklığı oldukça fazla görülmektedir. Özellikle okullarda kalabalık sınıflarda dersleri anlamakta daha çok zorlanmaktadırlar. İlkokul yaş grubundaki öğrenciler için ders çalışmak genellikle işkence haline dönmektedir, onlar boş zamanlarında daha çok oyun oynama eğilimindedirler. Bu nedenle ders çalışma ve ödev yapma esnasında genellikle dikkatleri başka yerlerdedir.

İlkokul çağındaki bir çocuğun eğitiminde yapılan en büyük hatalardan birisi de anne babanın çocuklarına ders çalıştırmasıdır. Aile ve çocuk arasında ders çalışma meselesi çoğunlukla tartışmaya dönmektedir. Bu da öğrenciyi derslerden daha çok soğutmaktadır. Bir öğrenciye ders anlatması gereken en doğru kişi öğretmendir. Eğer çocuğunuz okulda gördüğü dersi anlamadıysa, ödevlerini yapmakta zorluk çekiyorsa bu durum kesinlikle özel ders ile telafi edilebilir. Özel ders sayesinde siz de oldukça rahat edeceksiniz, çocuğunuzun öğretmeni olmak zorunda değilsiniz.

İstanbul özel ders olarak bizler ilkokul özel ders için, alanında uzman, tecrübeli, çocuklarla iyi anlaşabilen, iletişimi kuvvetli öğretmenleri kadromuza kattık. İlkokul öğrencisi için öğretmenini sevmek çok önemlidir. Bizler ilkokul özel ders için ilkokula giden bir öğrencinin psikolojisinden anlayabilecek, asıl mesleği sınıf öğretmenliği olan, devlet kurumunda veya özel bir kurumda sınıf öğretmenliğine devam eden kişilere özel ders verdiriyoruz. Öğretmenlerimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte evinize geliyor. Eğer özel ders veren öğretmenden memnun kalmazsanız hemen bir sonraki derste başka bir öğretmen ile sizlere yardımcı oluyoruz. Evinize gelecek özel ders öğretmenini sizin belirlediğiniz kriterlere göre seçiyoruz.

Kadıköy ilkokul özel ders, Beşiktaş ilkokul özel ders, Ataşehir ilkokul özel ders, Beyoğlu ilkokul özel ders, Bostancı ilkokul özel ders, Maltepe ilkokul özel ders, Kartal ilkokul özel ders, Bebek ilkokul özel ders, Suadiye ilkokul özel ders, Erenköy ilkokul özel ders, Göztepe ilkokul özel ders, Pendik ilkokul özel ders, Fulya ilkokul özel ders, Nişantaşı ilkokul özel ders, İstanbul özel ders birçok bölgede ilkokul özel ders konusunda hizmet vermektedir.

ÖZEL DERS BİZİM İŞİMİZ!

http://www.ozelderssepeti.net

https://www.istanbulozelders34.com

http://www.populerhoca.com.tr

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir