istanbul lgs kurs

istanbul lgs kurs eğitimleri yerine özel ders eğitimleriyle kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sınava yönelik özel derslerle öğrencilerin kısa sürede eksiklerinin giderilmesini sağlayan İSTANBUL ÖZEL DERS kurumudur.

Bizler en az 15 yıl deneyimli öğretmenleriyle fark yaratan profesyonel bir kurumdur. Hem de çok uygun ücretlere özel ders alabileceğiniz Özel ders merkezinde deneyimli branş öğretmenleri görev alır.

İSTANBUL kurs denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan öğretmen bulabilirsiniz. Yeni mezun veya kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenlerle bizim eğitim partnerimiz olamaz. Kurumumuzu temsil eden öğretmenlerimiz.

En az 5 yıl deneyimli olup, ortalama 15 yıllık deneyime sahiptir. Online ve yüzyüze özel dersler verilmektedir. istanbul lgs kurs

Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş. Öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır.

İSTANBUL kurs olarak yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Pandemi sürecinde 17 mart itibariyle Türkiye de uzaktan eğitime ilk geçen kurumuz. İSTANBUL lgs kurs

istanbul lgs kurs

Denildiğinde karşınıza İSTANBUL ÖZEL DERS çıkar. İSTANBUL ÖZEL DERS eğitimin ana omurgasını oluşturan eğitim kadromuzda.

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanını seven, ülkesine sahip çıkan yöneticiler ve öğretmenler bulunmaktadır.

Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya.

İngilizce derslerinin öğretmenleri ayrı ayrı bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş öğretmenleridir. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim faaliyetinde olup, son derece güvenilirdir.

İSTANBUL LGS KURS

kapsamında seçtiğiniz tüm derslerin kurslarını alabilirsiniz. Bu kursların haricinde özel ders, Lise kursları, diğer kurs programları da bulunan. İSTANBUL ÖZEL DERS TE istediğiniz derslerden istediğiniz kadar  ders alabilirsiniz.

İSTANBUL kurs kapsamında düzenlenmiş kurslarımıza dahil olmak için İSTANBUL ÖZEL DERSİ arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İSTANBUL kursu öğretmenlerimiz en az 15 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 15yıl boyunca eğitim vermiş başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

İSTANBUL kursu kapsamında eğitim veren öğretmenlerimiz branş öğretmeni olup, herkes kendi branşlarında derslere girmektedirler.

İSTANBUL kursu ifadesiyle tüm ilçelerinde kurs arayan kişilere ulaşmak ve eğitimlerimizden faydalanmaları için imkan sunmak istedik. İSTANBUL kurslarına dahil olarak öğrencilerimizin başarısını gözlemleyebilirsiniz. Online kurlarımızı Türkiye genelinde homojen gruplar oluşturarak vermekteyiz.

İSTANBUL kursu dahilinde eğitim alan öğrencilerimiz okullarında hemen farkedilerek derslerindeki değişimi belli etmektedirler. Öğrenci sınıfta parmak kaldırmaya başlayarak her soruya cevap verecek niteliğe erişmektedir.

İSTANBUL kursu öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması maksadıyla oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını hedeflemiş kurslardan oluşmaktadır.

İSTANBUL ÖZEL DERS

Matematik Kursu eğitimleri deneyimli matematik öğretmenlerinin verdiği eğitimlerdendir. Öğrenciler en az 15 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından matematik eğitimi alır. Lakin matematik eğitimini şu dönemde ancak özel ders şeklinde alabilirsiniz.

İSTANBUL ÖZEL DERSİ arayarak özel ders randevunuzu oluşturup, deneyimli matematik öğretmenlerinden yararlanabilirsiniz. Derslerinizi evinizde veya kurs merkezimizde alabilirsiniz. Online derslerimiz bulunmaktadır.

İSTANBUL Matematik Kursu, öğrenciler için, olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Matematik kursunda öğrenci sayısı çok önemlidir. Tam verim alınması açısından maksimum 15 kişilik sınıflar olmalı. En etkili verim bilindiği gibi birebir eğitimle olur. Birebir eğitimler her ne kadar pahalı görünse de yüzyüze etkileşimi ile öğrenciler çok kısa sürede çok daha fazla yol almaktadır. Kurslarda 4 derste öğrenilen bir konu, bire bir etkileşimli özel dersler sayesinde 1 derste kavranabilmektedir.

Matematik Kursu için çeşitli sayıda öğrenci grupları oluşturmaktayız. Matematik kursları ne kadar az öğrenci grubundan oluşursa o kadar etkili olur. Kurumumuzda 2-3-4-5 kişilik öğrenci grupları oluşturulmaktadır. Kurslardan tam verim alınabilmesi için kurs öğrencilerinin seviyeleri birbirine yakın olmalıdır. Bunun için öğrenci grupları oluşturulurken seviye tespit sınavı yapmak gereklidir.

İSTANBUL MATEMATİK KURSU

kazanımlarında öğrenci ve öğretmen arasında dikkat seviyesi en üst noktada olmalıdır. Az öğrenciden oluşan gruplarda öğretmen, konuyu anlamayan öğrenciyi bakışından, duruşundan, hareketinden ve tavırdan anlar. Bunun için ısrarla söylüyoruz ki; Lütfen çocuklarınızı kurslara yazdırırken sadece fiyat kriterini dikkate almayınız. Kurs öğretmeninizin deneyimli olmasına da ayrıca dikkat ediniz.

İSTANBUL Matematik Kursu eğitimi özveri ve deneyim gerektirir. Öğretmen öğrenci ile sürekli iletişim halinde olmalıdır. Konuyu veya soru çözümünü anlamayan öğrenciyi öğretmeni takip edebilmeli. Öğrencinin onun bakışlarından, tavırlarından, konuya katılımından öğrencinin anlayıp anlamadığı anlaşılır. Bu da öğretmenin tecrübesi ve enerjisi ile alakalıdır.

İSTANBUL Matematik Kursu almak isteyen öğrenciler için en verimli grup 2-3-4 kişiliktir. Tabi ki buda ekonomik imkânlara bağlıdır. Velilerimiz özellikle Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi zor dersler için ekonomik imkanları dahilinde en az öğrencili grupları seçmelilerdir.

İSTANBUL Matematik Kursu veren öğretmenlerimiz en az 15 yıllık matematik öğretmenliği deneyimine sahiptir. Matematik kursu ile öğrencilerimiz matematik sorularından korkmamayı öğrenerek soruları kolayca çözmektedirler.

İSTANBUL Matematik Kursu almak isteyen öğrencilerimiz kendi arkadaşlarıyla grup oluşturarak kurslara katılabilir. Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

https://www.istanbulozelders34.com

http://www.ankaraozelders06.com

33 Comments

 • Fırat Temmuz 21, 2020

  Tecrübeli ve ders anlatmayı bilen hocalar var tavsiye ederim

  Cevapla
 • Erdem Temmuz 22, 2020

  Çok güzel anlatan ve ilgilenen hocalarım var teşekkür ederim

  Cevapla
 • yiğit Temmuz 22, 2020

  Ben matematikten uzaktan ders aldım. Çok memnun kaldım. Gerçekten verimli geçiyor

  Cevapla
 • can Temmuz 22, 2020

  Dersleri uzaktan eğitimle alma seçeneğemizinde olması gerçekten çok güzel

  Cevapla
 • burak Temmuz 22, 2020

  oğlum matematikten ders alıyor. Artan ders başarısını biz de fark ettik.

  Cevapla
 • ırmak Temmuz 22, 2020

  Derslerimde eksiklerim vardı .Aldığım dersler sayesinde kapattım.

  Cevapla
 • sude Temmuz 22, 2020

  Matematikten aldığım dersler sayesinde netlerim arttı.Çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Toprak Temmuz 22, 2020

  Gerçekten kendileri ve yönlendirdikleri öğretmenleri çok ilgili. Tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Tuğçe Temmuz 22, 2020

  kızımı dershaneye göndermek yerine kimya ve matematikten özel ders aldırıyorum.Biz memnunuz

  Cevapla
 • tülin Temmuz 22, 2020

  Ben matematik ve fizikten özel ders alıyorum. Çok memnun kaldım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim

  Cevapla
 • taner Temmuz 22, 2020

  Fizik ve.matematik dersi alıyorum çok verimli geçiyor dersler teşekkür ederim

  Cevapla
 • giray Temmuz 22, 2020

  Matematik dersi alıyorum çok iyi anlatan ve gelişme kaydettiğimiz bir hocam var teşekkür ederim

  Cevapla
 • görkem Temmuz 22, 2020

  Matematik dersi almaya başladığımdan bu zamana kadar çok ilerleme kaydettim tavsiye ederim

  Cevapla
 • göksel Temmuz 22, 2020

  Matematik ve fizikten online derslere başladım çok faydasını gördüm teşekkür ederim

  Cevapla
 • Rabia Temmuz 22, 2020

  İstediğimiz nitelikte matematik öğretmenimizi kısa sürede bulup derslere başladık ilginiz için teşekkür ederiz

  Cevapla
 • ramiz Temmuz 22, 2020

  YKS hazırlık için matematik dersi almaya başladım çok iyi gidiyor tavsiye ederim

  Cevapla
 • reşide Temmuz 22, 2020

  teşekkür ederim. sayenizde fizikten netlerim arttı

  Cevapla
 • Oğuz Temmuz 23, 2020

  YKS için fizik ve Matematik dersi alıyorum kendime inancımı artıran hocalarıma teşekkür ederim

  Cevapla
 • Seda Temmuz 23, 2020

  Hazırlık testler farklı sorular hepsine birden yetişen hocama teşekkür ederim

  Cevapla
 • Melike Temmuz 24, 2020

  Kızıma ders aldırıyorum matematikten başarısı ve verimli calisma yöntemini öğrenmesini size borçluyuz teşekkür ederiz

  Cevapla
 • Ferhat Temmuz 24, 2020

  Matematikten her zaman korktum ama hocamla çalışmaya başladığımdan beri djwndime güvenim arttı teşekkür ederim

  Cevapla
 • Tolga Temmuz 25, 2020

  Ikinci dönemin derslerini telafi ettik kısa sürede şimdi sınava hazırlanıyoruz özel ders sepeti hocalarıma teşekkür ederim

  Cevapla
 • Murat Temmuz 25, 2020

  Çok kontrol edildiğim için test çözüyorum derslerde hocam ilgileniyor ve yapamam dediğim matematiği çözüyorum çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Deniz Temmuz 27, 2020

  Çok iyi bir eğitim kurumu olduğunuzu duydum aradım ve istediğimiz nitelikte Türkçe öğretmeni bulundu teşekkür ederim

  Cevapla
 • Ecem Temmuz 27, 2020

  Eksikleri tamamlayıp sınava hazırlanma süreci için ders aldırmaya başladım yaşanan gelişmeden mutluyum teşekkür ederim

  Cevapla
 • Filiz Temmuz 28, 2020

  Kızımın hazırlanmasında büyük emeğiniz geçti teşekkür ederiz sonuçtan çok memnunuz

  Cevapla
 • Dicle Temmuz 28, 2020

  Çalışmalardan çok memnunum tavsiye ederim

  Cevapla
 • Sedat Temmuz 28, 2020

  Çok başarılısınız kutlarim ve velilere tavsiye ederim

  Cevapla
 • Kerim Temmuz 29, 2020

  Lgs de başarılı olduğunuzu öğrendim kızım için sizi tercih ettim şimdiden çok iyi gittiğini görüyorum kesinlikle tavsiye ederim

  Cevapla
 • serpil Eylül 2, 2020

  Matematik ve fizik dersi alıyorum ve notlarımı düzeltip dersleri sevmeye başladım

  Cevapla
 • Yavuz Eylül 2, 2020

  Oğlum soruları anlamaya başladığından beri kendine güveni daha da arttı teşekkür ederim

  Cevapla
 • ahmet Eylül 5, 2020

  Online lgs derslerine katılıyorum ve öğretmenlerimin hepsi çok iyiler

  Cevapla
 • kazım Eylül 5, 2020

  Herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir