lgs kurs ümraniye

lgs kurs ümraniye eğitimleri yerine özel ders eğitimleriyle kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sınava yönelik özel derslerle öğrencilerin kısa sürede eksiklerinin giderilmesini sağlayan İSTANBUL ÖZEL DERS kurumudur.

Bizler en az 15 yıl deneyimli öğretmenleriyle fark yaratan profesyonel bir kurumdur. Hem de çok uygun ücretlere özel ders alabileceğiniz Özel ders merkezinde deneyimli branş öğretmenleri görev alır.

ÜMRANİYE kurs denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan öğretmen bulabilirsiniz. Yeni mezun veya kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenlerle bizim eğitim partnerimiz olamaz. Kurumumuzu temsil eden öğretmenlerimiz.

En az 5 yıl deneyimli olup, ortalama 15 yıllık deneyime sahiptir. Online ve yüzyüze özel dersler verilmektedir. Lgs kurs ümraniye

Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş. Öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır.

ÜMRANİYE kurs olarak yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Pandemi sürecinde 17 mart itibariyle Türkiye de uzaktan eğitime ilk geçen kurumuz.

lgs kurs ümraniye

Denildiğinde karşınıza İSTANBUL ÖZEL DERS çıkar. İSTANBUL ÖZEL DERS eğitimin ana omurgasını oluşturan eğitim kadromuzda.

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanını seven, ülkesine sahip çıkan yöneticiler ve öğretmenler bulunmaktadır.

Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya.

İngilizce derslerinin öğretmenleri ayrı ayrı bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş öğretmenleridir. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim faaliyetinde olup, son derece güvenilirdir.

lgs kurs ümraniye

kapsamında seçtiğiniz tüm derslerin kurslarını alabilirsiniz. Bu kursların haricinde özel ders, Lise kursları, diğer kurs programları da bulunan.

ÖZEL DERS SEPETİNDE istediğiniz derslerden istediğiniz kadar  ders alabilirsiniz.

ÜMRANİYE kurs kapsamında düzenlenmiş kurslarımıza dahil olmak için İSTANBUL ÖZEL DERSİ arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

ÜMRANİYE kursu öğretmenlerimiz en az 15 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 15yıl boyunca eğitim vermiş başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

ÜMRANİYE kursu kapsamında eğitim veren öğretmenlerimiz branş öğretmeni olup, herkes kendi branşlarında derslere girmektedirler.

ÜMRANİYE kursu ifadesiyle tüm ilçelerinde kurs arayan kişilere ulaşmak ve eğitimlerimizden faydalanmaları için imkan sunmak istedik. ÜMRANİYE kurslarına dahil olarak öğrencilerimizin başarısını gözlemleyebilirsiniz. Online kurlarımızı Türkiye genelinde homojen gruplar oluşturarak vermekteyiz.

ÜMRANİYE kursu dahilinde eğitim alan öğrencilerimiz okullarında hemen farkedilerek derslerindeki değişimi belli etmektedirler. Öğrenci sınıfta parmak kaldırmaya başlayarak her soruya cevap verecek niteliğe erişmektedir.

ÜMRANİYE kursu öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması maksadıyla oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını hedeflemiş kurslardan oluşmaktadır.

İSTANBUL ÖZEL DERS

Matematik Kursu eğitimleri deneyimli matematik öğretmenlerinin verdiği eğitimlerdendir. Öğrenciler en az 15 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından matematik eğitimi alır. Lakin matematik eğitimini şu dönemde ancak özel ders şeklinde alabilirsiniz.

İSTANBUL ÖZEL DERSİ arayarak özel ders randevunuzu oluşturup, deneyimli matematik öğretmenlerinden yararlanabilirsiniz. Derslerinizi evinizde veya kurs merkezimizde alabilirsiniz. Online derslerimiz bulunmaktadır.

ÜMRANİYE Matematik Kursu, öğrenciler için, olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Matematik kursunda öğrenci sayısı çok önemlidir. Tam verim alınması açısından maksimum 15 kişilik sınıflar olmalı. En etkili verim bilindiği gibi birebir eğitimle olur. Birebir eğitimler her ne kadar pahalı görünse de yüzyüze etkileşimi ile öğrenciler çok kısa sürede çok daha fazla yol almaktadır. Kurslarda 4 derste öğrenilen bir konu, bire bir etkileşimli özel dersler sayesinde 1 derste kavranabilmektedir.

Matematik Kursu için çeşitli sayıda öğrenci grupları oluşturmaktayız. Matematik kursları ne kadar az öğrenci grubundan oluşursa o kadar etkili olur. Kurumumuzda 2-3-4-5 kişilik öğrenci grupları oluşturulmaktadır. Kurslardan tam verim alınabilmesi için kurs öğrencilerinin seviyeleri birbirine yakın olmalıdır. Bunun için öğrenci grupları oluşturulurken seviye tespit sınavı yapmak gereklidir.

ÜMRANİYE MATEMATİK KURSU

kazanımlarında öğrenci ve öğretmen arasında dikkat seviyesi en üst noktada olmalıdır. Az öğrenciden oluşan gruplarda öğretmen, konuyu anlamayan öğrenciyi bakışından, duruşundan, hareketinden ve tavırdan anlar. Bunun için ısrarla söylüyoruz ki; Lütfen çocuklarınızı kurslara yazdırırken sadece fiyat kriterini dikkate almayınız. Kurs öğretmeninizin deneyimli olmasına da ayrıca dikkat ediniz.

ÜMRANİYE Matematik Kursu eğitimi özveri ve deneyim gerektirir. Öğretmen öğrenci ile sürekli iletişim halinde olmalıdır. Konuyu veya soru çözümünü anlamayan öğrenciyi öğretmeni takip edebilmeli. Öğrencinin onun bakışlarından, tavırlarından, konuya katılımından öğrencinin anlayıp anlamadığı anlaşılır. Bu da öğretmenin tecrübesi ve enerjisi ile alakalıdır.

ÜMRANİYE Matematik Kursu almak isteyen öğrenciler için en verimli grup 2-3-4 kişiliktir. Tabi ki buda ekonomik imkânlara bağlıdır. Velilerimiz özellikle Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi zor dersler için ekonomik imkanları dahilinde en az öğrencili grupları seçmelilerdir.

ÜMRANİYE Matematik Kursu veren öğretmenlerimiz en az 10 yıllık matematik öğretmenliği deneyimine sahiptir. Matematik kursu ile öğrencilerimiz matematik sorularından korkmamayı öğrenerek soruları kolayca çözmektedirler.

ÜMRANİYE Matematik Kursu almak isteyen öğrencilerimiz kendi arkadaşlarıyla grup oluşturarak kurslara katılabilir. Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

http://www.ankaraozelders06.com

http://www.izmitozelders41.com

https://www.istanbulozelders34.com

35 Comments

 • Derya Temmuz 21, 2020

  Çok iyi hazırladıklarını duydum kızıma ders aldırmaya başladım çok memnunum

  Cevapla
 • Rüzgâr Temmuz 22, 2020

  Çok iyi anlatan yeni nesil sorular çözdüren hep ilgilenen hocalarımız var teşekkür ederim

  Cevapla
 • Melike Kaçan Temmuz 23, 2020

  Büyük kızım YKS için küçüğü LGS için der alıyor biz çok nitelikli buluyoruz eğitimlerini tavsiye ederiz

  Cevapla
 • Adnan Temmuz 23, 2020

  Tavsiye üzerine oğluma lgs hazırlık için matematik dersi aldırıyorum çok iyiler tavsiye ederim

  Cevapla
 • Duru Temmuz 23, 2020

  Matematik dersinde çok iyi ilerleme kaydettik her tür soru çözümünü yapıyoruz tavsiye ederim

  Cevapla
 • yiğit Temmuz 23, 2020

  Matematikten aldığım dersler sayesinde netlerim arttı.Çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • sait Temmuz 23, 2020

  Derslerimde eksiklerim vardı .Aldığım dersler sayesinde kapattım

  Cevapla
 • ceren Temmuz 23, 2020

  Matematik dersini iyi anlatan ödev ve testlerle destekleyen hocamıza çok teşekkür ederim ve bu adresi tavsiye ederim

  Cevapla
 • ahmet Temmuz 23, 2020

  Lgs için birlikte çalıştık başarımda payınız büyük teşekkür ederim

  Cevapla
 • Şükran Temmuz 24, 2020

  Her şeyden önce ders çalışma yöntemini öğretip yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim bir veli olarak.

  Cevapla
 • Serkan Temmuz 24, 2020

  Birbirini takip eden tamamlayan dersler ve özel hazırlanmış sorularla test teknigimizin gelişmesini sağlayan hocama teşekkür ederim

  Cevapla
 • yiğit Temmuz 24, 2020

  LGS ye hazırlık için matematik dersi almaya başladık kızım matematik konularında geriydi öğretmenimiz kısa sürede toparladı teşekkür ederiz

  Cevapla
 • can Temmuz 24, 2020

  Online matematik dersi aldırıyorum matematik öğretmeni çok iyi anlatıyor tavsiye ederim

  Cevapla
 • burak Temmuz 24, 2020

  Lgs için birlikte çalıştık başarımda payınız büyük teşekkür ederim

  Cevapla
 • ırmak Temmuz 24, 2020

  Matematik ve Türkçeden ders alıyorum şimdiden net artışı gördüm teşekkür ederim

  Cevapla
 • sude Temmuz 24, 2020

  Matematik netlerim arttı bu konuda çok iyi hocamız var tavsiye ederim

  Cevapla
 • Toprak Temmuz 24, 2020

  Online dersler çok verimli geçiyor netlerim yükseldi teşekkür ederim

  Cevapla
 • ece Temmuz 24, 2020

  Çok iyi öğretmenlerimiz var teşekkür ederim sayenizde netlerim arttı

  Cevapla
 • derin Temmuz 24, 2020

  Ben de özel ders alıyorum. Bütün hocalarıma ilgileri için teşekkür ederim

  Cevapla
 • cansel Temmuz 24, 2020

  Sınav maratonuna iyi ki sizle hazırlandım teşekkür ederim

  Cevapla
 • defne Temmuz 24, 2020

  Çok güzel anlatan ve ilgilenen hocalarım var teşekkür ederim

  Cevapla
 • Ayşegül Temmuz 24, 2020

  Ben matematikten uzaktan ders aldım. Çok memnun kaldım. Gerçekten verimli geçiyor

  Cevapla
 • gökhan Temmuz 24, 2020

  Dersleri uzaktan eğitimle alma seçeneğemizinde olması gerçekten çok güzel

  Cevapla
 • gökhan Temmuz 24, 2020

  oğlum matematikten ders alıyor. Artan ders başarısını biz de fark ettik

  Cevapla
 • tuğba Temmuz 24, 2020

  Derslerimde eksiklerim vardı .Aldığım dersler sayesinde kapattım.

  Cevapla
 • lale Temmuz 24, 2020

  Online matematik dersi aldırıyorum oğluma çok iyi olduğunu gördüm Türkçede alıcaz tavsiye ederim

  Cevapla
 • Hazal Temmuz 25, 2020

  Kızım için matematik dersi alıyoruz çalışmaya başlaması ve net artışını hocamıza borçluyuz teşekkür ederiz

  Cevapla
 • Uras Temmuz 25, 2020

  Ablam sizinle çalıştı iyi bir üniversiteye yerleşti benim hedefim şimdilik iyi bir lise çalışmalarımız çok iyi gidiyor teşekkür ederim

  Cevapla
 • Pınar Temmuz 27, 2020

  Matematikte çok zorlanan kızım için öğretmen buldular ve başarı artışı gözle görünür hale geldi teşekkür ederim

  Cevapla
 • Öykü Temmuz 27, 2020

  Hocamın ilgisi dersi zevkli bir hale getirmesi dikkatimi yoğunlaştırıyor matematiği anlıyorum artık teşekkür ederim

  Cevapla
 • Karan Temmuz 28, 2020

  Matematik dersinden full çıkarmamı sağlayan hocama çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Ayla Temmuz 28, 2020

  Sizden ders alıyoruz ve çok memnunuz teşekkürler

  Cevapla
 • Sıla Temmuz 29, 2020

  Ders almaya başladım matematik dersini severek işliyoruz hocama teşekkür ederim

  Cevapla
 • ayşe Eylül 5, 2020

  Tavsiye üzerine kızıma lgs hazırlık için matematik dersi aldırıyorum çok iyiler tavsiye ederim

  Cevapla
 • ramazan Eylül 5, 2020

  online lgs derslerine katılıyorum ve hocalarımdan çok memnunum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir