Okuma-Yazma özel ders

Okuma-Yazma özel ders; Okuma-yazma öğrenme dönemi, eğitim hayatı boyunca  hem öğrencilerin hem de ailelerin en çok sıkıntı yaşadığı dönemlerden biridir. Daha tam anlamıyla oyun oynama çağından kopamamış öğrenci okuma-yazmayı öğrenmekte oldukça zorlanmaktadır. Bu yaş grubunda dikkat dağınıklığı da çok fazla yaygın olduğu için ders çalışma, ödev yapma konusu hem öğrenci için hem de anne-baba için eziyet haline gelmektedir. Bu nedenle okuma-yazma özel ders almak hem sizin hem de çocuğunuz için çok daha sağlıklı olacaktır.

Okuma-Yazma özel ders İstanbul özel ders

İstanbul özel ders olarak bizler, son derece tecrübeli, alanında uzman, çocuklarla iletişimi iyi olan, öğrenciye okuma-yazmayı sevdirebilecek sınıf öğretmenlerimizi kadromuza kattık. Okuma-yazma özel ders, öğrenci için oldukça gereklidir ve özel ders alacağı öğretmen de bu konuda oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle biz de okuma-yazma özel ders verecek olan öğretmenlerimizi, gerçekten devlet veya özel kurumlarda öğretmenlik tecrübesi olan sınıf öğretmenlerinden seçiyoruz. Siz sadece anne-baba olmakla ilgilenin gerisini biz sizin için halledelim. Böylece çocuğunuzla olan ilişkiniz ve çocuğunuzun psikolojisi, derse bakış açısı çok daha iyi hale gelecektir.

İlköğretim çağındaki öğrenciler yabancı bir ortam yerine evinde daha rahat edecekleri için bizler özel ders için sınıf öğretmenlerimizi evinize gönderiyoruz. İlk ders daha çok öğrenciyle tanışma, onu psikolojik olarak derse hazırlama şeklinde oluyor. Daha sonrasında okulda gördüğü dersler tekrar ediliyor, ödevler yapılıyor. Her özel ders öncesi öğrenciye sohbet edilip onu ders yapmaya hazır hale getiriyoruz. Böylece öğrenci dersten korkmuyor, aksine dersi onun için eğlenceli bir hale getiriyoruz.

İstanbul özel ders, Kadıköy özel ders, Beşiktaş özel ders, Ataşehir özel ders. Üsküdar özel ders, Ümraniye özel ders, Kartal özel ders, Maltepe özel ders. Pendik özel ders, Tuzla özel ders, Bostancı özel ders, Küçükyalı özel ders, İdealtepe özel ders, Çengelköy özel ders. Beyoğlu özel ders, Ortaköy özel ders, Fulya özel ders. Nişantaşı özel ders, Bebek özel ders, Sarıyer özel ders, Eyüp özel ders. Bakırköy özel ders, Fatih özel ders, İstanbul’un birçok bölgesinde evinizde özel ders almak için bizi hemen arayın.

Okuma-Yazma özel ders

http://www.ozelderssepeti.net

2 Comments

  • Fatma kader Ocak 5, 2020

    Güzel

    Cevapla
  • Derya Mart 23, 2020

    Okuma yazma öğrenemez denilen çocuğum öğrendi teşekkürler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir