Kadıköy

Kadıköy de Ders

Kadıköy de okadar çok dersane etüt merkezi kurs var ki saymakla bitmez. İstanbul da özel almak için kadıköye gidilir mi? kesinlikle kadıköyde oturmuyorsan yürüme mesafesinde değilse gidilmez. Gittin geldin 2 saat tabiki minumum süre. bu süre de evde otur ders çalış. işte bundan dolayı da gidilmez

Madem özel ders alıyorsun hocalar, öğretmenler evine gelsin.Ev ortamında dersini al. Sen boşa zaman harcama hocaların zamanından gitsin. o zaten öğreneceğini öğrenmiş.

Sınavlara hazırlanıyorsan boşa harcayacak zamanın yok demektir. Her saat değil saniyen değerlidir. Sınavlarda tabiri caizse kaç soruluk adamsın. Benim karşıma kaç soru çözerek geldin diye soruyor. Çözdüğün soru , gördüğün çeşit oranında sınavlarda başarılı olacaksın. Tabiki doğru öğretmenlerle çalışmak şartı ile.

Kadıköy de gezmek

Kadıköye gezmeye gidilir. Derse gidilmez. Git gel zaman kaybı birde Dersten sonra bir tur atayım dersen zaten gün ölecektir. Ders çalışmaya ne zamanın ne de halin kalacaktır. İşte ondan sonra sınavlarda ne yapabileceksen ne aklında kaldıysa onu yapabilirsin.

Sonuç:

Evin kadıköy de değilse özel ders için öğretmenler evine gelsin.

anasayfa

www.ozelderssepeti.net

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir