pendik lgs kurs

pendik lgs kurs eğitimleri yerine özel ders eğitimleriyle kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sınava yönelik özel derslerle öğrencilerin kısa sürede eksiklerinin giderilmesini sağlayan PENDİK ÖZEL DERS kurumudur.

Bizler en az 15 yıl deneyimli öğretmenleriyle fark yaratan profesyonel bir kurumdur. Hem de çok uygun ücretlere özel ders alabileceğiniz Özel ders merkezinde deneyimli branş öğretmenleri görev alır.

PENDİK kurs denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan öğretmen bulabilirsiniz. Yeni mezun veya kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenlerle bizim eğitim partnerimiz olamaz. Kurumumuzu temsil eden öğretmenlerimiz.

En az 5 yıl deneyimli olup, ortalama 15 yıllık deneyime sahiptir. Online ve yüzyüze özel dersler verilmektedir. pendik lgs kurs

Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş. Öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır.

PENDİK kurs olarak yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Pandemi sürecinde 17 mart itibariyle Türkiye de uzaktan eğitime ilk geçen kurumuz. PENDİK lgs kurs

pendik lgs kurs

Denildiğinde karşınıza PENDİK ÖZEL DERS çıkar. PENDİK ÖZEL DERS eğitimin ana omurgasını oluşturan eğitim kadromuzda.

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanını seven, ülkesine sahip çıkan yöneticiler ve öğretmenler bulunmaktadır.

Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya.

İngilizce derslerinin öğretmenleri ayrı ayrı bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş öğretmenleridir. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim faaliyetinde olup, son derece güvenilirdir.

pendik lgs kurs

kapsamında seçtiğiniz tüm derslerin kurslarını alabilirsiniz. Bu kursların haricinde özel ders, Lise kursları, diğer kurs programları da bulunan. PENDİK ÖZEL DERS TE istediğiniz derslerden istediğiniz kadar  ders alabilirsiniz.

PENDİK kurs kapsamında düzenlenmiş kurslarımıza dahil olmak için PENDİK ÖZEL DERSİ arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

PENDİK kursu öğretmenlerimiz en az 15 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 15yıl boyunca eğitim vermiş başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

PENDİK kursu kapsamında eğitim veren öğretmenlerimiz branş öğretmeni olup, herkes kendi branşlarında derslere girmektedirler.

PENDİK kursu ifadesiyle tüm ilçelerinde kurs arayan kişilere ulaşmak ve eğitimlerimizden faydalanmaları için imkan sunmak istedik. PENDİK kurslarına dahil olarak öğrencilerimizin başarısını gözlemleyebilirsiniz. Online kurlarımızı Türkiye genelinde homojen gruplar oluşturarak vermekteyiz.

PENDİK kursu dahilinde eğitim alan öğrencilerimiz okullarında hemen farkedilerek derslerindeki değişimi belli etmektedirler. Öğrenci sınıfta parmak kaldırmaya başlayarak her soruya cevap verecek niteliğe erişmektedir.

PENDİK kursu öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması maksadıyla oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını hedeflemiş kurslardan oluşmaktadır.

PENDİK ÖZEL DERS

Matematik Kursu eğitimleri deneyimli matematik öğretmenlerinin verdiği eğitimlerdendir. Öğrenciler en az 15 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından matematik eğitimi alır. Lakin matematik eğitimini şu dönemde ancak özel ders şeklinde alabilirsiniz.

PENDİK ÖZEL DERSİ arayarak özel ders randevunuzu oluşturup, deneyimli matematik öğretmenlerinden yararlanabilirsiniz. Derslerinizi evinizde veya kurs merkezimizde alabilirsiniz. Online derslerimiz bulunmaktadır.

PENDİK Matematik Kursu, öğrenciler için, olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Matematik kursunda öğrenci sayısı çok önemlidir. Tam verim alınması açısından maksimum 15 kişilik sınıflar olmalı. En etkili verim bilindiği gibi birebir eğitimle olur. Birebir eğitimler her ne kadar pahalı görünse de yüzyüze etkileşimi ile öğrenciler çok kısa sürede çok daha fazla yol almaktadır. Kurslarda 4 derste öğrenilen bir konu, bire bir etkileşimli özel dersler sayesinde 1 derste kavranabilmektedir.

Matematik Kursu için çeşitli sayıda öğrenci grupları oluşturmaktayız. Matematik kursları ne kadar az öğrenci grubundan oluşursa o kadar etkili olur. Kurumumuzda 2-3-4-5 kişilik öğrenci grupları oluşturulmaktadır. Kurslardan tam verim alınabilmesi için kurs öğrencilerinin seviyeleri birbirine yakın olmalıdır. Bunun için öğrenci grupları oluşturulurken seviye tespit sınavı yapmak gereklidir.

PENDİK MATEMATİK KURSU

kazanımlarında öğrenci ve öğretmen arasında dikkat seviyesi en üst noktada olmalıdır. Az öğrenciden oluşan gruplarda öğretmen, konuyu anlamayan öğrenciyi bakışından, duruşundan, hareketinden ve tavırdan anlar. Bunun için ısrarla söylüyoruz ki; Lütfen çocuklarınızı kurslara yazdırırken sadece fiyat kriterini dikkate almayınız. Kurs öğretmeninizin deneyimli olmasına da ayrıca dikkat ediniz.

PENDİK Matematik Kursu eğitimi özveri ve deneyim gerektirir. Öğretmen öğrenci ile sürekli iletişim halinde olmalıdır. Konuyu veya soru çözümünü anlamayan öğrenciyi öğretmeni takip edebilmeli. Öğrencinin onun bakışlarından, tavırlarından, konuya katılımından öğrencinin anlayıp anlamadığı anlaşılır. Bu da öğretmenin tecrübesi ve enerjisi ile alakalıdır.

PENDİK Matematik Kursu almak isteyen öğrenciler için en verimli grup 2-3-4 kişiliktir. Tabi ki buda ekonomik imkânlara bağlıdır. Velilerimiz özellikle Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi zor dersler için ekonomik imkanları dahilinde en az öğrencili grupları seçmelilerdir.

PENDİK Matematik Kursu veren öğretmenlerimiz en az 15 yıllık matematik öğretmenliği deneyimine sahiptir. Matematik kursu ile öğrencilerimiz matematik sorularından korkmamayı öğrenerek soruları kolayca çözmektedirler.

PENDİK Matematik Kursu almak isteyen öğrencilerimiz kendi arkadaşlarıyla grup oluşturarak kurslara katılabilir. Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

https://www.istanbulozelders34.com

http://www.ankaraozelders06.com

26 Comments

 • Gökhan Temmuz 21, 2020

  Lgs için birlikte çalıştık başarımda payınız büyük teşekkür ederim

  Cevapla
 • yiğit Temmuz 21, 2020

  Matematik ve Türkçeden ders alıyorum şimdiden net artışı gördüm teşekkür ederim

  Cevapla
 • yağız Temmuz 21, 2020

  Matematik netlerim arttı bu konuda çok iyi hocamız var tavsiye ederim

  Cevapla
 • can Temmuz 21, 2020

  Online dersler çok verimli geçiyor netlerim yükseldi teşekkür ederim

  Cevapla
 • ırmak Temmuz 21, 2020

  Çok iyi öğretmenlerimiz var teşekkür ederim sayenizde netlerim arttı

  Cevapla
 • sude Temmuz 21, 2020

  Matematik ve fizikten uzaktan eğitimle özel ders alıyorum. Çok memnunum

  Cevapla
 • Toprak Temmuz 21, 2020

  Dershaneye gitmek yerine matematik ve fizikten özel ders alıyorum. Kesinlikle daha verimli

  Cevapla
 • begüm Temmuz 21, 2020

  Ben de özel ders alıyorum. Bütün hocalarıma ilgileri için teşekkür ederim

  Cevapla
 • Hira Temmuz 22, 2020

  Sınav maratonuna iyi ki sizle hazırlandım teşekkür ederim

  Cevapla
 • Savaş Altan Temmuz 23, 2020

  Sınava çok sıkı hazırlıyorsunuz bu konuda en iyilerdensiniz teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz

  Cevapla
 • Nihan Temmuz 23, 2020

  Netlerim artıyor matematik korkumu yendim ve en önemlisi ders çalışma disiplini edindim çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Sinan Temmuz 24, 2020

  Özel ders aldırırken kurumun ve hocamın güvenilir olması çok önemli bu güveni sağladınız teşekkür ederim

  Cevapla
 • Aydan Temmuz 24, 2020

  Kızımın heyecanını yenip doğru çalışma yöntemini öğrenmesini sağlayan özel ders sepeti hocalarıma teşekkür ederim

  Cevapla
 • Simge Temmuz 24, 2020

  Sınava sizinle hazırlandım bir çok konuda geriydim ama sonucunun çok iyi olmasını size borçluyum teşekkür ederim

  Cevapla
 • Talha Temmuz 25, 2020

  Konulara hakim ve çok iyi anlatan matematik hocama teşekkür ederim

  Cevapla
 • Sedat Temmuz 25, 2020

  Derslere başladığımdan beri çok daha istekli çalışıyorum çok faydalı oluyor teşekkür ederim

  Cevapla
 • umut Temmuz 26, 2020

  yks ye sizinle birlikte hazırlanıyorum . ilginiz için teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Sacide Temmuz 27, 2020

  Oğlum için özel ders sepetinden matematik hocası geliyor ve dersler son derecede verimli ve dolu solu geçiyor emeğinize sağlık

  Cevapla
 • Levent Temmuz 27, 2020

  Lgs ye sizinle hazırlandım 1.2 sonucundan çok memnunum hocalarıma teşekkür ederim

  Cevapla
 • Süheyla Temmuz 28, 2020

  Sonuçlarım sizin sayenizde çok iyi geldi matematik ve Türkçe hocama çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Ferda Temmuz 28, 2020

  Kurs programına katılmıştım çok harikaydı sonucunda mükemmel teşekkür ederim

  Cevapla
 • Fahriye Temmuz 29, 2020

  Sınavlara hazırlanan oğlum için sizi seçtik dersler başladı memnunuz teşekkürler

  Cevapla
 • Serap Eylül 2, 2020

  Online dersler çok verimli geçiyor

  Cevapla
 • arzu Eylül 2, 2020

  Kesinlikle tavsiye ediyorum hocalar çok iyi ders konu işleyişi anlayışı olsun her şey mükemmel

  Cevapla
 • hakkı Eylül 5, 2020

  Hocaların hepsi tecrübeli ve anlayışlılar, herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 • aysel Eylül 5, 2020

  Çocuklarıma online ders aldırıyorum ve yüz yüze eğitim kadar verimli geçiyor.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir